Груповий екскурсійний тур на Мадагаскар – чудова можливість купити путівку за кращою ціною, ніж вартість індивідуальної поїздки. У компанії однодумців ви проїдете більше 1000 км, побачите унікальну природу острова, познайомитеся з культурою і побутом малагасійців і відпочините на білосніжному пляжі.  

 

Тур на Мадагаскар з України – досить новий туристичний напрям. Однак туристи з Європи вже давно оцінили всі принади відпочинку на цьому острові і прилітають цілими сім’ями або великими компаніями. Адже туристичні можливості Мадагаскару настільки широкі, що кожен може знайти тут для себе заняття до душі. Програма нашого групового туру побудована таким чином, щоб максимально показати наскільки різнобічною і захоплюючою може бути поїздка. За 12 днів ви дізнаєтеся історію країни, оціните архітектуру колоніальних міст, побуваєте в високогірних сільськогосподарських районах, поспостерігаєте за ремісниками, побачите видобуток дорогоцінних каменів, поспілкуєтеся з лемурами, сфотографуєтеся на тлі баобабів, здійсните походи по горах і джунглях, викупаєтеся в водоспаді оазису і поніжитеся на пляжі узбережжя Індійського океану. Ви перетнете 4 кліматичні зони і зустрінете представників 6 різних етнічних груп. А під час пляжного відпочинку у вас буде прекрасна можливість зайнятися дайвінгом або снорклінгом на одному з найцікавіших коралових рифів світу.
Плануючи поїздку, слід враховувати, що купити гарячий тур на Мадагаскар з України на сьогоднішній день практично неможливо. Групи формуються як мінімум за місяць-півтора, а авіаквитки за найкращою ціною розкуповуються набагато раніше. Тому вартість путівки з кожним днем тільки зростає.
Також, важливо пам’ятати – не дивлячись на те, що відпочинок на Мадагаскарі можливий круглий рік, тут також є сезон дощів з кінця листопада до початку травня. Це не означає, що весь день буде погана погода, але в горах може бути прохолодно, а на курорті – волого і задушливо.
Фахівці Atlas Tour LLC проконсультують вас з усіх питань щодо подорожі по Мадагаскару, а наші надійні партнери зроблять ваше перебування на острові комфортним і безпечним.  

 

Ключові моменти програми:

 

 

 • Антананаріву – столиця Мадагаскару, назва якої перекладається як «місто тисячі», правда ніхто так і не знає точно – тисячі чого. Місцеві жителі називають її скорочено – Тана. Місто приваблює туристів чудовими архітектурними ансамблями королівських палаців, а також цікавими сучасними будівлями, такими як президентський палац, Національна бібліотека і Театр Ізутрі. Тут багато парків і садів, музеїв і пам’ятників. Але все ж велика частина міста зайнята бідними будівлями – невисокі будівлі піднімаються по схилах пагорбів і утворюють справжні лабіринти. По п’ятницях на центральній вулиці Антананаріву проходить знаменитий ярмарок Зума, куди стікаються торговці і ремісники не тільки з усієї округи, а й з більш віддалених районів країни. Тому, приймаючи рішення на які дати купити тур на Мадагаскар, постарайтеся не пропустити п’ятницю в його столиці.

 

 • Вакуна (Vakona Forest Lodge) – приватний заповідник, на території якого представлена одна з найрідкісніших екосистем Мадагаскару – сухий листяний ліс. Тут мешкає близько 90 видів рідкісних птахів, всілякі рептилії, черепахи, крокодили і єдиний великий хижак острова – фосса. Родзинкою заповідника є кілька островів посеред озера, на яких проживають лемури, причому на кожному острові – свої види. Подорож між островами відбувається на човні. Лемури тут зовсім ручні, хоча і живуть на волі. Вони охоче позують перед фотокамерами, беруть з рук частування і запросто стрибають на плечі.

 

 • Аналамазаутра (Analamazaotra Special Reserve) – заповідник площею 15 гектарів, розташований неподалік від Національного Парку Андасібе. Це типовий вічнозелений дощовий ліс, головні мешканці якого – лемури індрі. Це найбільший вид лемурів, знаменитий тим, що на світанку індрі починають «співати». Тому екскурсію в заповідник проводять як правило рано вранці. Крім популяції індрі, в Аналамазаутрі можна зустріти й інші види лемурів – діадемових сіфакі, чорно-білих гривастих, шерстистих і мишачих лемурів, а також хамелеонів і рідкісні види птахів.

 

 • Анцирабе – третє за величиною місто Мадагаскару. Його назва означає «місце, де багато солі». І дійсно – Анцирабе було засновано норвезькими місіонерами біля виявлених мінеральних джерел. Місто широко відоме своїми купальнями і є популярним центром екологічного туризму. Також Анцирабе відоме своїми ремісничими майстернями, особливо з обробки напівкоштовних каменів, що видобуваються в околицях, а також виробами з рогу зебу. Особливого колориту місту додає місцевий вид транспорту пус-пус (різновид рикші). Колись ці візки були поширені по всьому острову, однак тільки в Анцирабе вони збереглися у великій кількості. Традиційно пус-пуси прикрашають декором і малюнками, полірують до блиску металеві елементи і навіть дають їм власні імена.

 

 • Зафіманірі – етнічна група корінних малагасійців, відома своєю культурою різьблення по дереву. Вони будують будинки без єдиного цвяха, прикрашаючи їх вигадливими візерунками. Майстри-різьбярі використовують близько 20 видів дерев, кожне з яких має свої властивості і має своє призначення. У 2003 році мистецтво різьблення по дереву зафіманірі було включено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

 

 • Національний парк Ранумафана (Ranomafana National Park) був заснований для збереження двох рідкісних видів лемурів – золотистого і великого бамбукового. 41000 гектарів парку покриті густим дощовим лісом, а вологий клімат забезпечує тут мальовничі річки і водоспади. У парку водяться 12 видом лемурів і більше 100 видів птахів, більшість з яких зникаючі ендеміки. Прогулянка незайманим лісом Ранумафани абсолютно безпечна для туристів – тут немає отруйних комах або змій.

 

 • Фіанаранцуа – старовинне колоніальний місто, назву якого можна перекласти як «місце, де навчають добру”. Його виникнення пов’язане з ім’ям королеви Ранавалуни, яка планувала зробити тут другу столицю і форпост для оборони південної частини центрального нагір’я. Сьогодні за Фіанаранцуа впевнено закріпилася репутація найінтелектуальнішого міста країни. Тут були відкриті перші школи, що швидко отримали широку популярність по всьому острову, а також було прийнято рішення про обов’язкову і безкоштовну освіту. Сучасне Фіанаранцуа – місто письменників і поетів, університетів і архітектурних пам’яток. Місто оточують виноградники і чайні плантації, відвідування яких є традиційним пунктом програми більшості турів на Мадагаскар.

 

 • Національний парк Ісалу (Isalo National Park) – одна з найкрасивіших і найбільш вражаючих природних пам’яток Мадагаскару. Це ідеальне місце для любителів первозданної природи і походів по горах. Його унікальні ландшафти являють собою неймовірне поєднання дивовижних нагромаджень гірських порід, порослих дивними рослинами скель, ущелин з тропічними хащами і схожих на декорацію до голлівудського фільму оазисів. За час трекінгу ви подолаєте гірський перевал, перетнете схоже на савану плато, викупаєтеся в водоспадах, перейдете вбрід річку, зробите пікнік в оточенні лемурів і в повній мірі відчуєте неймовірну тишу і велич навколишньої природи.

 

Груповий екскурсійний тур «Найкраще на Мадагаскарі» завершується відпочинком в готелі курортної зони Іфаті. У вартість путівки входить 2 ночі проживання на узбережжі, але за бажанням період може бути збільшений на будь-яку кількість днів.

 

Дізнатися більше

Програма туру

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

День 1

Антананаріву

Панорама Антананаріву

Квітуча жакаранда в Антананаріву

Вид на Антананаріву

День 1

 • Прибуття в Антананаріву.
 • Зустріч в аеропорту з представником приймаючої компанії.
 • Трансфер в готель, заселення, відпочинок.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Belvedere.

День 2

Хамелеон в парку Пейріяр

Бамбуковий лемур в заповіднику Вакуна

Діадемічна сифака в заповіднику Вакуна

Лемури в заповіднику Вакуна

День 2

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Виїзд в Андасібе (Andasibe). По дорозі – зупинка в розпліднику рептилій Пейріяр в Мандраці (Mandraka Reptile Farm / Peyrieras Nature Farm), де ви побачите хамелеонів, ящірок і ендемічних жаб.
 • Прибуття в Андасібе. Візит в приватний заповідник Вакуна (Vakona Forest Lodge), де вам буде надана можливість безпосередньо поспілкуватися з лемурами і навіть зробити з ними селфі!
 • За додаткову плату: нічна прогулянка з місцевим гідом, під час якої ви зможете побачити мишачих лемурів, сплячих хамелеонів, деревних жаб і багато іншого.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Andasibe.

День 3

Лемур індрі

Діадемічна сифака

Пернатий мешканець заповідника Аналамазаутра

Маршрут заповідника Аналамазаутра

День 3

 • Ранній сніданок в готелі. Виселення.
 • Трекінг в заповіднику Аналамазаутра (Analamazoatra Special Reserve). Досвідчений гід проведе вас стежками тропічного вічнозеленого дощового лісу, головна визначна пам’ятка якого – найбільша популяція на Мадагаскарі найкрупнішого виду «співаючих» лемурів індрі.
 • Повернення в Антананаріву.
 • Оглядова екскурсія містом.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Belvedere.

День 4

Рисові тераси

Ливарний цех в Амбатулампі

Майстерня з обробки каміння

Виробництво мініатюрних виробів

День 4

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Відправлення в Анцирабе (Antsirabe). Цей день туру присвячений знайомству з побутом, ремеслом і культурою жителів Мадагаскару.
 • Відвідування кустарного ливарного цеху з виробництва алюмінієвого посуду в місті ремісників Амбатулампі (Ambatolampy).
 • Прогулянка по типовим рисових полях гірських районів центрального Мадагаскару.
 • Прибуття в Анцирабе. Екскурсія по ремісничим майстерням, під час якої ви побачите процес обробки дорогоцінних і напівкоштовних каменів, виробництва мініатюрних рикшів, велосипедів, сувенірів з рогів зебу і традиційної малагасійської вишивки.
 • Вечеря та ніч в пансіоні Couleur Café Guest House.

День 5

Анцирабе

Пус-пус в Анцирабе

Сувеніри з дерева

Село зафіманірі

День 5

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Екскурсія містом на пус-пус (pousse-pousse: малагасійська назва рикші).
 • Виїзд в напрямку Ранумафани (Ranomafana).
 • Зупинка в столиці малагасійского мистецтва різьблення по дереву Амбусітра (Ambositra). Вільний час для прогулянки по магазинчиках, де можна купити сувеніри і предмети інтер’єру з цінних порід дерева – палісандра, чорного, червоного і рожевого дерева.
 • Візит у село народності зафіманірі (zafimaniry), мистецтво різьблення по дереву яких входить до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
 • Прибуття в Ранумафану.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Centrest Lodge.

День 6

Золотистий лемур в Ранумафані

Парк Ранумафана

Водоспад у парку Ранумафана

Фіанаранцуа

День 6

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Візит до Національного парку Ранумафана (Ranomafana National Park), що входить до списку всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО.
 • Переїзд в Амбалавау (Ambalavao).
 • Зупинка в одному з найкрасивіших старовинних міст Мадагаскару Фіанаранцуа (Fianarantsoa).
 • Відвідування виставки знаменитого фотографа П’єро Мена (Pierrot Men) – володаря міжнародних нагород, у тому числі премії «Leica Mothers Jones of San Francisco» в 1995 році.
 • Прибуття в Амбалавау.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Tsienimparihy Lodge.

День 7

Котячий лемур

Заповідник Анджа

Виробництво паперу антемуру

Захід сонця в парку Ісалу

День 7

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Візит на фабрику з виробництва паперу «Антемуру», що виготовляється з кори модрини та інкрустується вручну квітами.
 • Переїзд в Ранухіру (Ranohira).
 • Зупинка в приватному заповіднику Анджа (Anja Community Reserve). Тут ви побачите знаменитих кільцехвостих (котячих) лемурів в природному середовищі існування.
 • Прибуття в Національний парк Ісалу (Isalo National Park).
 • Вечірня програма: спостереження за заходом сонця через «вікно» в скельному утворенні «Ла Фенетре» (в перекладі «Вікно»).
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Isalo Ranch.

День 8

Національний парк Ісалу

Пейзажі парку Ісалу

Водоспад у парку Ісалу

Лемури в парку Ісалу

День 8

 • Сніданок у готелі.
 • Трекінг на весь день по Національному парку Ісалу (Isalo National Park).
 • Купання у водоспаді оазису.
 • Ланч-пікнік в оточенні лемурів.
 • Трекінг по дну каньйону вздовж гірської річки і відвідування ще одного водоспаду.
 • Повернення в готель.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Isalo Ranch.

День 9

Пейзаж з баобабом

Видобуток сапфірів

Гробниця махафалі

Захід сонця в Іфаті

День 9

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Виїзд у напрямку Тулеару (Tulear).
 • По дорозі огляд поховань народності Махафалі (Mahafaly) – оточених рогами зебу гробниць і ритуальних стовпыв, увінчаних різьбленими скульптурами еротичного характеру.
 • Проїзд через знамените місто сапфірів Ілакака (Ilakaka), де ви побачите процес добування цих дорогоцінних каменів, а також магазини і аукціони, куди приїжджають покупці з усього світу.
 • Зупинка в дендрарії Arboretum d’Antsokay, де зібрана чудова колекція ендемічних рослин.
 • Відвідування ринку морських раковин.
 • Прибуття в готель на узбережжі в Іфаті (Ifaty).
 • Відпочинок на пляжі.
 • Вечеря.
 • Ніч в готелі Bamboo Club Hotel.

День 10

Пляж Іфаті

Рибальські човни в Іфаті

Прогулянка в затоці Іфаті

Діти на пляжі Іфаті

День 10

 • Сніданок у готелі.
 • Відпочинок на пляжі. За додаткову плату: дайвінг або снорклінг на третьому за величиною в світі кораловому рифі; морська прогулянка на традиційній рибальському човні по затоці Іфаті; екскурсія в розсадник баобабів.
 • У період липень-вересень додатково можливий тур «Спостереження за горбатими китами», які припливають до місцевих вод, щоб привести на світ дитинчат.
 • Прощальна вечеря з національною музикою і дегустацією місцевого напою «rhum arrangé».
 • Ніч в готелі Bamboo Club Hotel.

День 11

Антананаріву

Ринок зума в Антананаріву

Вуличні торговці в Антананаріву

Мадагаскарські сувеніри

День 11

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Трансфер в аеропорт.
 • Переліт в Антананаріву.
 • Шопінг на місцевих ринках.
 • Вечеря.
 • Ніч у готелі Belvedere.

День 12

Ворота до королівського міста

Амбухіманга

Королівський палац Рува

Палац Рува

День 12

 • Сніданок у готелі. Виселення.
 • Екскурсія на Королівський пагорб Амбухіманга (Ambohimanga Royal Hill), де розташована колишня Королівська резиденція.
 • Трансфер в аеропорт.
 • Виліт в Україну.
ВАРТІСТЬ ТУРУ 79,860 UAH
 • USD: 2,110
 • EUR: 1,957

Вартість участі в груповому турі на 1 людину за умови проживання в двомісному номері

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Проживання у вищезазначених або подібних готелях
 • Харчування сніданок + вечеря
 • Всі трансфери
 • Англомовний або російськомовний гід по програмі
 • Відвідування всіх об’єктів, згаданих у програмі, включаючи вхідні квитки
 • Послуги локальних гідів в парках і заповідниках

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 • Міжнародний і внутрішній авіаперельоти
 • Страховий поліс
 • Плата за візу (по прильоту)
 • Обіди та напої
 • Чайові гіду та водієві
 • Особисті витрати

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРІВ:

 • 13.04.2023, 10.08.2023, 26.10.2023

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Доплата за проживання в одномісному номері 13,247 UAH
  • USD: 350
  • EUR: 325
 • Можливе продовження перебування в Іфаті на 2 ночі за 7,002 UAH
  • USD: 185
  • EUR: 172
  при розміщенні в двомісному номері та 9,084 UAH
  • USD: 240
  • EUR: 223
  при розміщенні в одномісному номері
 • Вартість туру може бути розрахована для будь-якої кількості людей на будь-які дати під запит
 • Програма може бути незначно змінена без попередження в залежності від місцевих обставин
Написати нам