Тури на Мадагаскар – відносно новий напрямок туризму. Після відкриття рейсів авіакомпанією Turkish Airlines, цей унікальний острів став доступний і туристам з України. Завдяки їх маршрутній мережі, ви можете купити путівки на Мадагаскар з Києва, а також з Одеси, Львова, Херсона, Запоріжжя і Харкова.

З кожним роком відпочинок на Мадагаскарі стає все більш популярним у туристів зі всього світу. Більшість програм поєднують насичену екскурсійну частину і готель на морі на завершення. Як правило, і групові, і індивідуальні тури починаються зі столиці Антананаріву. Оскільки місто знаходиться практично в центрі острова, туроператорами були розроблено 4 основні маршрути, що ведуть до узбережжя: Південний, Північний, Західний і Східний. Всі вони неймовірно цікаві та включають знайомство з культурою та побутом малагасійців, історією та архітектурою колоніальних міст, відвідування Національних парків і заповідників, а також такі активні елементи, як трекінг по горах і джунглях.
Мадагаскар – четвертий за величиною острів світу. Основна його пам’ятка – воістину унікальна природа: чудові пляжі, коралові рифи, згаслі вулкани і водоспади, і, звичайно ж, флора і фауна. Тут проживають тварини і рослини, що зустрічаються в різних частинах світу – від Африки та Індії до Австралії і Південної Америки, але 80% місцевих видів є ендеміками – їх можна побачити тільки тут. Тому іноді Мадагаскар називають «маленьким континентом».
Який би з маршрутів ви не вибрали, одним з ключових моментів програми буде відвідування Національного парку і знайомство з символом острова – лемурами. На Мадагаскарі їх проживає близько 100 видів – від крихітних, вагою всього 30 грам до 10-кілограмових «ведмедиків». Таке дивовижне розмаїття пояснюється тим, що острів знаходився в ізоляції і лемури зайняли всі можливі екологічні ніші існування. Малагасійці вважають лемурів священними тваринами, які колись були людьми, і ставляться до них з увагою і повагою.
Інша природна пам’ятка Мадагаскару – баобаби. Ці дерева-довгожителі, що досягають віку 1000 років, зустрічаються на території всього острова. На жаль, протягом століть баобаби нещадно знищувалися і сьогодні можна побачити лише малу частину густих лісів, що колись тут росли. Західні тури по Мадагаскару як правило передбачають відвідування знаменитої Алеї Баобабів, яка включена в список природної спадщини острова і знаходиться під опікою ЮНЕСКО. Причому, туроператори рекомендують побачити її двічі – в променях ранкового сонця, а також на заході.
Любителям дайвінгу Мадагаскар також подарує масу вражень, адже вздовж західного узбережжя острова протягнувся третій за величиною в світі кораловий риф. Велика розмаїтість акул, манти, горбаті кити, великі черепахи і морські ендеміки зробили Мадагаскар одним з найцікавіших на планеті місць для занурення. Найпопулярніші акваторії для професійних дайверів знаходяться на архіпелазі Нусі Бе, де глибина сягає 30 метрів. А новачкам буде комфортно попірнати в районі архіпелагу Міціо.
Унікальні ландшафти і геологічні утворення Мадагаскару сподобаються прихильникам трекінгу і походів по горах. Зокрема, Західні і Північні тури включають маршрути по кам’яних лісах цінгі, а Південні – по неймовірному Національному парку Ісалу. Переходи не вимагають спеціальної підготовки і доступні людям будь-якого віку.
Однією з яскравих сторін подорожі Мадагаскаром є народні промисли. Тут ви можете побачити, як добувають сапфіри, обробляють напівкоштовні камені, виготовляють хатнє начиння і варять ром. А мистецтво різьблення по дереву народів Зафіманірі, з якої можна познайомитися в Південних турах, входить до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.
На Мадагаскарі немає шикарних готелів – сюди в першу чергу їдуть поціновувачі екзотики і пригод. Проте, на пляжних курортах Мозамбікської протоки і островів Нусі Бе і Санта-Марія є відмінні готелі 5*, що працюють за системою все включено. Тому путівки на Мадагаскар будуть цікаві і тим, хто просто любить повалятися на пляжі, а також сім’ям з дітьми.
Мадагаскар – відносно недорога країна. Ціни на готелі, харчування та розваги досить низькі. Однак, вартість путівки істотно збільшується за рахунок дорогого міжнародного авіаперельоту, а також транспортних послуг в ході тривалого переїзду по острову. Тому, якщо вас приваблює цей напрямок, не чекайте гарячі тури, а бронюйте поїздку заздалегідь, поки ціни на авіаквитки не стали занадто високі.
Плануючи відпочинок на Мадагаскарі, важливо також враховувати сезонність. Незважаючи на те, що острів доступний для туризму цілий рік, є нюанси, пов’язані з дощами у вологий час року з листопада по травень. Наприклад, Східні тури по Мадагаскару неможливі в ці місяці, оскільки розлиття річок не дозволяє через них переправитися.

Туроператор по Мадагаскару Atlas Tour LLC пропонує широкий вибір індивідуальних і групових турів з вильотом з усіх великих міст України. Наші фахівці запропонують вам оптимальний маршрут виходячи з ваших уподобань, порадять відповідний час року для поїздки, забронюють готель на морі за найкращою ціною. А наші надійні партнери забезпечать вам незабутні враження, які залишаться з вами на все життя!

Дізнатися більше

Тип туру: груповий

 

Тривалість: 12 днів / 11 ночей

 

Вартість: 82,888 UAH

  • USD: 2,190
  • EUR: 2,049

 

 

Написати нам