Груповий тур в Мексику – чудова можливість помандрувати країною за прийнятною ціною. Історія і культура Мезоамерики, пам’ятки цивілізацій майя та ацтеків, колоніальна архітектура, самобутня кухня, незаймана природа і шикарні пляжні готелі – ось далеко не повний перелік причин відправитися на відпочинок в Мексику.

 

З кожним днем туристи з України все більше звертають свою увагу на відпочинок в Мексиці. Тут кожен знайде собі заняття до душі. Цінителі історії відкриють для себе багато нового в численних музеях і археологічних комплексах, любителі природи насолодяться красотами джунглів і каньйонів, шанувальники адреналіну зможуть сплавиться бурхливими річками або здійснити сходження на вулкан, дайверів чекають мальовничі коралові рифи і унікальні сеноти, а прихильників моря і сонця – білосніжні пляжі.
Найпопулярнішим варіантом поїздки в Мексику є груповий або індивідуальний тур, що стартує в Мехіко з подальшим маршрутом в напрямку Канкуна, де по завершенні екскурсійної програми можна зупинитися на бажану кількість днів в готелі на одному з курортів узбережжя Рів’єра Майя. Вибір готелю залежить від ваших уподобань. Якщо ви подорожуєте з дітьми, то найбільш підходящим буде готель, що працює за системою все включено, де є анімація, аквапарк або дитячий басейн. Для любителів дайвінгу ідеально підійдуть резорти на острові Косумель. А ті, хто шукають тиші і спокою, можуть забронювати бутик-готель для дорослих в Канкуні, Тулумі або в Плайя-дель-Кармен.
Екскурсійний тур «Великі мексиканські канікули» за 6 днів познайомить вас з найяскравішими пам’ятками Мексики. Ви побачите піраміди Теотіуакана і Чичен-Іци, подивитесь на артефакти в знаменитому Музеї Антропології, побуваєте в джунглях на руїнах Паленке, познайомитеся з архітектурою пуук в стародавньому Ушмалі, викупаєтеся в священному сеноті і проникнетеся духом і культурою цієї багатогранної країни.
Купити гарячий тур до Мексики практично неможливо – це туристичний напрямок надзвичайно популярний, авіаквитки за найкращою ціною розкуповуються заздалегідь, а вартість готелів зростає з кожним днем. Фахівці Atlas Tour LLC допоможуть вам на всіх етапах підготовки до поїздки – порекомендують найкращу пору року для відвідування того чи іншого курорту, проконсультують з усіх нюансів щодо документів, допоможуть забронювати авіаквиток з найзручнішим маршрутом, підберуть готель за вигідною ціною, оформлять страховий поліс і будуть на зв’язку з вами протягом всієї вашої відпустки.

 

Ключові моменти програми:

 

   

 • Мехіко – одне з найбільших і густонаселених міст світу. Тут можна зустріти свідоцтва всіх епох – від древніх пірамід ацтеків до ультрасучасних хмарочосів, а по кількість пам’яток Мехіко випереджає практично всі столиці світу. За легендою, воно було засновано ацтеками за вказівкою бога Сонця в тому місці, де вони побачать орла, що сидить на кактусі і пожирає змію, і назвали його Теночтітлан – «будинок кактусової скелі». Прибулі в ці землі іспанські конкістадори були вражені величчю, красою і багатством міста, що спонукали їх до захоплення настільки цінної території. В результаті війни, Теночтітлан був зруйнований, а на його місці побудовано столицю Нової Іспанії, яка отримала свою сучасну назву. Сьогодні це величезний мегаполіс, який щорічно відвідують мільйони туристів, що прагнуть побачити останки стародавнього міста на площі Сокало, Національний Палац, Палац Чапультепек і Кафедральний собор, артефакти Антропологічного музею, а також піраміди розташованого неподалік культового центру Теотіуакана.

 

 • Паленке – одна з найважливіших пам’яток цивілізації майя. Від інших древніх міст його відрізняє витонченість декору і розписів. Паленке, що розкинулося в джунглях на території близько 15 кв. км, часто приховане туманами, утворює містичне враження і нагадує місто інопланетян. Свою сучасну назву воно отримало від іспанців, а майя називали його Лакум-Ха, що означає «Велика вода». І дійсно, місто оточене численними струмками і водоспадами і вважається одним з найбільш вологих місць Мексики. На території комплексу розташовано понад 1000 будівель, проте відреставрована лише невелика частина з них. Центральним і найбільш загадковим елементом Паленке є Храм написів – дев’ятирівнева піраміда, споруджена на честь правителя Пакаля Великого. 69 сходинок символізують кількість років його правління, а в стіни вмуровано плити з 620 ієрогліфами. Це найдовший, з виявлених на сьогоднішній день, напис майя. Але головний вражаючий артефакт – це плита, що покриває гробницю Пакаля Великого. Вона покрита майстерним різьбленням, яке можна порівняти з майстерністю художників епохи Відродження, що зображає схожу на космонавта людину за штурвалом літального апарату. Історики, археологи, уфологи і прихильники теорії палеоконтактів досі сперечаються про значення цих малюнків. Тому руїни Паленке – обов’язковий пункт програми кожного туру в Мексику.

 

 • Кампече – портове місто на березі Мексиканської затоки. Його повна назва – Сан-Франсиско-де- Кампече, що виникла від назви стародавнього поселення майя Кін Печ. Його візитна картка – різнокольорові будинки в стилі бароко. Сьогодні воно схоже на казкову декорацію, а колись було оборонним бастіоном від піратських набігів. Збережені останки фортів і кріпосних стін свідчать про його бурхливе минуле. Візит в Кампече не обходиться без прогулянки набережною та екскурсії старовинними вуличками міста.

 

 • Ушмаль – грандіозний центр древньої цивілізації майя. Назва міста перекладається «3 рази», що ймовірно свідчить про етапи його розвитку. Архітектура Ушмалю являє собою зразок стилю пуук, названого в честь однойменних пагорбів, на яких розташоване місто. Його відрізняють багаті декорації фасадів у вигляді кручених елементів, масок і зображень бога дощу Чака, якому поклонялися місцеві жителі. Більшість будівель добре збереглися і були ретельно відновлені. Найбільший інтерес представляє Піраміда Чарівника, що має форму не традиційного квадрата, а еліпса. Згідно з легендою, вона була побудована всього за 1 ніч чарівником-карликом, тому друга її назва Піраміда Карлика.

 

 • Чичен-Іца – найпопулярніший в Мексиці археологічний комплекс майя-тольтекської цивілізації. Він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є найбільш відвідуваною пам’яткою країни. Свою назву, що в перекладі означає «Устя колодязя Іца», місто отримало завдяки розташованим на його території 13 сенотам – природним карстовим колодязям, що були безцінним джерелом води в цих посушливих місцях. У зв’язку з недостачею вологи, стародавні майя поклонялися богу дощу Чаку, тому один з сенотів – Священний, або Колодязь Смерті – був призначений для жертвоприношень: на дно колодязя кидали всілякі дари, коштовності, а також найкрасивіших дівчат.
  Величезний інтерес також представляє і Піраміда Кукулькана, присвячена Пернатому Змію і визнана одним з Нових семи чудес. Ця будова висотою 30 метрів звернена своїми гранями на чотири сторони світу, 9 рівнів, розділених сходами навпіл, символізують календар майя з 18 місяців, а кількість сходинок відповідають 365 дням року. У дні весняного і осіннього рівнодення тут виникає приголомшлива гра світла і тіні, утворюючи ілюзію повзучої по піраміді змії, подивитися на яку приїжджають туристи з усього світу.

 

Груповий екскурсійний тур «Великі мексиканські канікули» охоплює найбільш цікаві пам’ятки Мексики, прямуючи від столиці до центру Юкатана, де по його завершенні туристам надається можливість відпочити на морі на одному з курортів карибського узбережжя. Фахівці Atlas Tour LLC забронюють для вас готель за найкращою ціною в Канкуні, Плайя-дель-Кармен або Тулумі, організують трансфер і будуть на зв’язку з вами протягом всієї вашої подорожі.

Дізнатися більше

Програма туру

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

День 1

Площа Сокало, Мехіко

Палац витончених мистецтв, Мехіко

Пасео-де-ла-Реформа, Мехіко

Кафедральний собор, Мехіко

День 1

 • Прибуття в Мехіко.
 • Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель.
 • Заселення в готель Astor 4 * або аналогічний.
 • Вільний час для відпочинку або прогулянки містом.
 • Ніч в готелі в Мехіко.

День 2

Теотіуакан

Піраміда Сонця, Теотіуакан

Національний музей Антропології

Національний музей Антропології

День 2

 • Сніданок у готелі.
 • Екскурсія містом з російськомовним гідом, в ході якої ви побачите головні визначні пам’ятки столиці: Пасео-де-ла-Реформа, Палац витончених мистецтв, Кафедральний собор, площа Сокало.
 • Відвідування Національного музею Антропології, в колекції якого унікальні експонати культури і побуту народів Мезоамерики. Щорічно сюди приїжджає близько двох мільйонів туристів, щоб побачити археологічні та етнографічні артефакти стародавніх цивілізацій, що колись проживали на території Мексики.
 • Переїзд в Теотіуакан, древнє місто ацтеків, розташоване в 40 км від Мехіко. На його території площею 264 гектари знаходяться споруди віком понад 2000 років, серед яких особливий інтерес представляють Піраміди Сонця і Місяця, а також Цитадель з Храмом Пернатого Змія Кецалькоатля, якому поклонялися жителі міста.
 • Повернення в Мехіко.
 • Ніч у готелі Astor 4 * або аналогічному.

День 3

Ангел незалежності, Мехіко

Замок Чапультепек, Мехіко

Будинок-музей Фріди Кало, Мехіко

Вулиці Мехіко

День 3

 • Сніданок у готелі.
 • Вільний час.
 • Трансфер в аеропорт.
 • Виліт в Вільяермосу. По прильоту трансфер в Паленке.
 • Ніч у готелі Nututun 4 * або аналогічному.

День 4

Палац, Паленке

Кришка саркофагу з космонавтом, Паленке

Різнокольорові будинки Кампече

Кафедральний собор Кампече

День 4

 • Сніданок у готелі.
 • Тур до археологічного комплексу цивілізації майя Паленке. Під час екскурсії ви побачите знамениті будови Палац, Храм Написів, Храм Ягуара, Храм Сонця, прогуляєтеся по джунглях, помилуєтеся красою водоспадів і дізнаєтеся таємниці і легенди цього таємничого міста.
 • Переїзд на узбережжі Мексиканської затоки в місто-порт Кампече.
 • Прогулянка з гідом вузькими колоніальними вулицями міста.
 • Ніч у готелі Francis Drake 4 * або аналогічному.

День 5

Піраміда Чарівника, Ушмаль

Архітектурний стиль пуук, Ушмаль

Меріда

Маєтки Меріди

День 5

 • Сніданок у готелі.
 • Екскурсія до стародавнього міста майя Ушмаль. Знайомство з історією та переказами цього величного місця з оглядом Палацу Правителя, Храму Чарівника, Жіночого монастиря та інших добре збережених пам’яток архітектури традиційного стилю пуук.
 • Переїзд в Меріду. По дорозі зупинка в старовинній асьєнді.
 • Ніч у готелі El Espanol 4 * або аналогічному.

День 6

Піраміда Кукулькана

Храм воїнів, Чичен-Іца

Священний сенот

Канкун

День 6

 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд на екскурсію в Чичен-Іцу – найвідоміший пам’ятник цивілізації майя. Під час огляду ви побачите величну Піраміду Кукулькана, що представляє собою величезний календар майя, а також Храм Ягуарів, Храм воїнів, Алею тисячі колон, Обсерваторію, Священний сенот і найбільше в світі поле для гри в м’яч Пок-та-Пок.
 • Після закінчення екскурсії вам буде надана можливість викупатися в сеноті. Ці карстові озера, що зустрічаються тільки на Юкатані, в стародавні часи вважалися священними і використовувалися для обрядів жертвоприношень.
 • Завершення екскурсійної програми.
 • Трансфер до готелю на узбережжі.
 • Відпочинок на морі (кількість днів за бажанням).
 • Трансфер в аеропорт і виліт в Україну.
ВАРТІСТЬ ТУРУ 47,311 UAH
 • USD: 1,250
 • EUR: 1,169

Вартість участі в груповому турі на 1 людину за умови проживання в двомісному номері

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Проживання в готелях на сніданках
 • Транспорт за програмою
 • Груповий трансфер з пляжного готелю в аеропорт
 • Російськомовний гід
 • Вхідні квитки до всіх об’єктів, згаданих в програмі

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 • Міжнародний авіапереліт Київ – Мехіко – Канкун – Київ
 • Внутрішній переліт Мехіко-Вільяермоса
 • Страховий поліс
 • Обіди та вечері під час програми
 • Проживання в пляжному готелі після закінчення програми
 • Чайові гіду та водієві
 • Особисті витрати

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРІВ:

 • 20.06.2023, 11.07.2022, 01.08.2023, 22.08.2023, 12.09.2023, 03.10.2023, 30.10.2023, 07.11.2023, 20.11.2023, 04.12.2023, 25.12.2023, 06.01.2024

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Доплата за проживання в одномісному номері 9,084 UAH
  • USD: 240
  • EUR: 225
 • Дитина до 12 років 23,655 UAH
  • USD: 625
  • EUR: 585
 • Мінімальна група: 2 людини
 • Вартість туру може бути розрахована для будь-якої кількості людей на будь-які дати під запит
Написати нам