Екскурсійний тур до Мексики – прекрасна можливість доторкнутися до стародавньої цивілізації майя та ацтеків, познайомитися з культурою, архітектурою та гастрономією цієї багатогранної країни. Шанувальники активного способу життя знайдуть тут широкий вибір розваг, а до послуг любителів пляжного відпочинку чудові курорти.
 
Сьогодні все більше туристів з України обирають для відпустки тур до Мексики – груповий або індивідуальний. Завдяки зручним міжнародним перельотам провідних авіакомпаній з Києва та інших великих міст, наші співвітчизники мають можливість побудувати цікавий маршрут, що починається в Мехіко і закінчується на узбережжі Рів’єра Майя, підібравши для себе кращий за ціною готель в Канкуні, Тулумі або Плайя-дель-Кармен. Більшість з них працює по системі все включено, але є і елітні резорти з великим вибором ресторанів «a la carta», що пропонують проживання тільки на сніданках.
Запропонований нами груповий тур «Вся Мексика за 9 днів» познайомить вас з найважливішими пам’ятками країни. У супроводі російськомовного гіда ви проїдете близько 2000 кілометрів, відвідайте різноманітні екскурсії, познайомитеся з культурою і побутом мексиканців.
Знайти гарячий тур до Мексики досить проблематично, оскільки цей напрям дуже затребуваний туристами всього світу і з кожним днем вартість авіаквитків зростає. Тому купити путівку в Мексику краще заздалегідь. Це дозволить отримати кращу ціну на проживання в пляжному готелі по завершенні програми. Наші фахівці допоможуть вибрати вам найкращий готель у відповідності з вашими побажаннями – бутиковий або з аквапарком і анімацією, для дорослих або для відпочинку з дітьми.
 

Ключові моменти програми:

 

 • Мехіко – столиця, величезний мегаполіс і одне з найбільш населених міст світу. Засноване ацтеками в мальовничій долині, місто Теночтітлан згодом було захоплене іспанськими конкістадорами і отримало нове ім’я. Тут є історичні пам’ятки практично всіх епох – від часів майя та ацтеків до сучасних дизайнерських рішень. Хмарочоси тут є сусідами з пірамідами, багаті колоніальні будівлі і палаци – з нетрями. Сюди можна приїхати одному або в компанії друзів, сім’єю або для романтичної подорожі удвох – в Мехіко кожен знайде собі інтерес до душі. Місто може похвалитися чудовими музеями, найвідоміший з яких – Національний музей Антропології, один з кращих в світі з унікальною колекцією експонатів. Також, жоден тур до Мексики не обходиться без відвідування розташованого неподалік від столиці культового міста Теотіуакана і огляду його пірамід Сонця і Місяця, а також піраміди, присвяченій головному божеству майя Кецалькоатлю.

 

 • Пуебла – єдине місто в світі, розташоване між 4 вулканів, «барокова колиска» і гастрономічна столиця Мексики. Саме тут були придумані такі популярні мексиканські страви, як шоколадний соус моле поблано, чалупас, чіліс ен ногада та багато інших. У місті на кожному кроці кафе і ресторани, є також відомі на всю країну кулінарні школи. У 1987 році воно був внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. І це не випадково – Пуебла багата на архітектурні та культурні шедеври. Тут збереглася величезна кількість музеїв, історичних будівель, церков, в тому числі другий за величиною собор Мексики. А ще це батьківщина знаменитої кераміки талавера, яку туристи охоче купують як сувеніри.

 

 • Оахака – столиця однойменного штату, знаменита тим, що тільки тут готують 50-градусний мескаль. З кожним роком це місто приваблює все більше туристів, впевнено займаючи позиції у всіх міжнародних путівниках. У Оахаці вас чекає справжня Мексика, заснована на змішуванні індіанських і колоніальних традицій. Безліч музеїв, церкви в бароковому стилі, ремісничі лавки, ринки – все це спонукає до неспішних прогулянок вимощеними вуличками, відпочинку в кафе і покупці таких популярних сувенірів, як виготовлений за старовинними індіанським рецептами шоколад або мескаль «гусано» з личинкою жука всередині пляшки.

 

 • Монте-Альбан – стародавня столиця сапотеків, одне з перших міст Мезоамерики, а нині – археологічний комплекс, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Звідси, з вершини гірського хребта, сапотеки правили народами з навколишніх долин. Гробниці, піраміди, палаци, обсерваторія і площа для гри в м’яч – все це свідчення того, наскільки розвинутою була ця загибла цивілізація. Цікавим є той факт, що крім знайдених при розкопках предметів побуту і прикрас зі срібла та золота, тут були виявлені виточені з гірського кришталю (одного з найбільш твердих матеріалів!) загадкові черепи.

 

 • Каньйон де Сумідеро – одна з найвідоміших природних пам’яток Мексики. Він височить над руслом найбільшої в країні ріки Гріхальва. Довжина каньйону – 32 кілометри, а висота стрімких стін часом досягає 1000 метрів. У 1972 році тут було засновано Національний парк. Прибережні території населяють пелікани, мулові черепахи і крокодили, а в лісах можна зустріти опосума, мексиканського тамандуа, ягуара і павукоподібних мавп. Прогулянка по річці на човні – обов’язковий елемент програми екскурсійного туру по Мексиці.

 

 • Паленке – розташоване в джунглях стародавнє місто майя. Раніше воно мало назву Лакум-Ха, що перекладається як «Велика вода». Ця назва цілком відповідає дійсності – місце оточують струмки і водоспади, роблячи Паленке одним з найбільш вологих місць в Мексиці. Воно було засновано 100 років до нашої ери і досягло розквіту до 600 років нашої ери. Однак, безліч знайдених при розкопках артефактів дають підстави припустити, що місто могло існувати на пару тисячоліть раніше і було заселене невідомою цивілізацією. Головною спорудою Паленке є Храм надписів. У його гробниці було знайдено саркофаг, імовірно одного з правителів майя, прикрашений загадковими малюнками. А на стінах самого храму є 617 ієрогліфів, більшість з яких до цих пір не розшифровані.

 

 • Ушмаль – один з найбільших археологічних комплексів цивілізації майя. Його назва означає «три рази», що найімовірніше говорить про його неодноразову перебудову. Розташоване на пагорбах Пуук, місто відчувало труднощі з водопостачанням, тому жителі будували резервуари для зберігання води і поклонялися божеству дощу Чааку. Його зображення зустрічаються практично на всіх спорудах комплексу. Від інших міст майя Ушмаль відрізняється багато декорованими фасадами будівель. Дві його головні визначні пам’ятки Піраміда Чарівника і Велика Піраміда є яскравими прикладами давнього архітектурного стилю пуук.

 

 • Чичен-Іца – найвідоміша в Мексиці пам’ятка майя-тольтекської цивілізації. Архітектурний комплекс входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а його символ піраміда Кукулькана названа одним з Нових семи чудес світу. Її конструкція на справді унікальна – за своєю суттю це величезний календар майя. Грані піраміди звернені на чотири сторони світу, 9 рівнів, розділених сходами навпіл, символізують 18 місяців календарного року, а число сходинок рівно 365 дням. Крім того, піраміда побудована таким чином, що в день весняного і осіннього сонцестояння виникає дивовижна гра світла і тіні, в якій можна побачити, як оживший Кукулькан сповзає з її вершини до підніжжя. Також величезний інтерес представляють Храм Воїнів, Храм Ягуара, Обсерваторія, Майданчик для гри в м’яч і Священний сенот, де майя робили обряди жертвопринесень. Багато людей до сих пір вірять в надприродну силу останнього, кидаючи в колодязь монетки і загадуючи бажання. Тому жоден тур до Мексики не обходиться без відвідування Чичен-Іци, а відпочиваючі на курортах Рів’єра Майя туристи традиційно приїжджають на екскурсію в це зловісне святилище.

 
Екскурсійни тур «Вся Мексика за 9 днів» традиційно завершується пляжним відпочинком на одному з курортів – Канкун, Плайя-дель-Кармен або Тулум. Вибір готелю і кількість днів залежить від ваших побажань і бюджету. Фахівці Atlas Tour LLC підберуть для вас найбільш підходящий варіант проживання за найкращою ціною, оформлять страховий поліс і організують трансфер в аеропорт.
 

Дізнатися більше

Програма туру

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

День 1

Мехіко

Мехіко

Мехіко

Мехіко

День 1

 • Прибуття у Мехіко.
 • Зустріч в аеропорту.
 • Трансфер в готель Astor 4* або аналогічний
 • Вільний час.
 • Ніч в готелі в Мехіко.

День 2

Проспект Реформи в Мехіко

Антропологічний музей в Мехіко

Календар ацтеків Камінь сонця

Теотіуакан

День 2

 • Сніданок у готелі.
 • Оглядова екскурсія по Мехіко з обзором основних визначних пам’яток: проспект Реформа, площа Сокало, Кафедральний собор, Національний палац.
 • Екскурсія в знаменитий Антропологічний музей. Тут зібрані унікальні артефакти доколумбового періоду Мексики, знайдені при розкопках древніх поселень ацтеків, майя, миштеків, ольмеків, сапотеків, тольтеків і інших народностей Мезоамерики. Перлиною колекції є календар ацтеків Камінь сонця.
 • Тур в Теотіуакан – культову археологічну зону в 40 км від Мехіко. У перекладі з ацтекського його назва означає «Місце, де боги торкнулися землі». Приблизний вік міста становить понад 2000 років. Ви побачите храм головного божества Кецалькоатля, а також зможете піднятися на піраміди Сонця і Місяця, звідки відкривається вражаючий вид на місто.
 • Ніч в готелі в Мехіко.

День 3

Пуебла

Чіліс ен ногада

Кераміка талавера

Кафедральний собор в Оахаці

День 3

 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд в напрямку гастрономічною столиці Мексики міста Пуебла. Дорога проходить повз двох діючих вулканів Істаксіуатль і Попокатепетль.
 • Екскурсія містом – знайомство з основними пам’ятками: Капелою Росаріо, Міським собором і монастирем Санто-Домінго. У вас буде можливість покуштувати традиційні місцеві страви та придбати в якості сувенірів знамениту кераміку талавера.
 • Виїзд в Оахаку. По дорозі зупинки для фотографування з екзотичними кактусами-гігантами, що ростуть уздовж дороги.
 • Вечірня прогулянка містом.
 • Ніч у готелі Mision Oaxaca 4*, Oaxaca Dorado 4* або аналогічному.

День 4

Монте-Альбан

Санта-Марія-дель-Туле

Мескаль

Виробництво мескаля

День 4

 • Сніданок у готелі.
 • Тур в одне з перших міст Мезоамерики Монте-Альбан з екскурсією по археологічному комплексу.
 • Візит до невеликого містечка Санта-Марія-дель-Туле, де ви зможете побачити одне з найстаріших дерев Мексики “Ель Туле”, вік якого 2000 років, а діаметр – 14 м.
 • Дегустація мескаля, під час якої найсміливіші зможуть спробувати гусениць, яких за традицією кладуть в пляшку з цим напоєм, а також смажених коників.
 • Переїзд в Теуантепек.
 • Ніч у готелі Calli 3* або аналогічному.

День 5

Каньйон де Сумідеро

Прогулянка на човні по річці Гріхальва

Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

Сан-Крістобаль-де-лас-Касас

День 5

 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд в напрямку Каньйону де Сумідеро.
 • Прогулянка на човні по річці Гріхальва, що протікає по дну каньйону в оточенні тисячаметрових вертикальних скель.
 • Переїзд в мальовниче колоніальне місто Сан-Крістобаль-де-лас-Касас, в околицях якого досі проживають нащадки стародавніх індіанців.
 • Вільний час для прогулянки містом і покупки сувенірів з нефриту і бурштину
 • Ніч у готелі Casa Mexicana 4* або аналогічному.

День 6

Сан-Хуан-Чамула

На вулиці Сан-Хуан-Чамула

Водоспади Паленке

Паленке

День 6

 • Сніданок у готелі.
 • Візит у село індіанців племені цоциль Сан-Хуан-Чамула, що зберегли традиції до наших днів. Огляд головної визначної пам’ятки – собору Святого Іоанна Хрестителя, зовнішній вигляд і оздоблення якого являють собою синтез католицизму і язичницьких обрядів.
 • Переїзд в Паленке.
 • По дорозі зупинка в джунглях і купання в мальовничому водоспаді.
 • Ніч у готелі Nututun 4* або аналогічному.

День 7

Паленке

Паленке

Кампече

На вулиці Кампече

День 7

 • Сніданок у готелі.
 • Огляд розташованих в джунглях руїн Паленке.
 • Переїзд в Кампече – місто-фортецю на березі Мексиканської затоки.
 • Прогулянка старовинними вулицями міста.
 • Ніч у готелі Francis Drake 4* або аналогічному.

День 8

Ушмаль

Ушмаль

Меріда

Меріда

День 8

 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд на екскурсію в стародавнє місто цивілізації майя Ушмаль. Огляд визначних пам’яток – Храму Чарівника, Будинки Черепах, Палацу Правителя, Голубиного двору, Жіночого монастиря.
 • Візит в старовинну асьєнду.
 • Переїзд в Меріду.
 • Вечірня прогулянка містом.
 • Ніч у готелі El Espanol 4* або аналогічному.

День 9

Піраміда Кукулькана

Чичен-Іца

Сенот

Канкун

День 9

 • Сніданок у готелі.
 • Виїзд в центр Юкатана.
 • Екскурсія в знаменитий археологічний комплекс епохи майя Чичен-Іца. В ході візиту ви побачите величну Піраміду Кукулькана, Храм воїнів, Храм Ягуарів, Обсерваторію, а також найбільший в світі майданчик для гри в м’яч Пок-та-Пок.
 • По завершенні екскурсії – купання в сеноті (карстовому озері). Майя вважали сеноти воротами в царство мертвих і використовували для жертвоприношень.
 • Закінчення програми. Переїзд в пляжний готель у відповідності з вашим індивідуальним вибором. Відпочинок на морі, по завершенні – трансфер в аеропорт і виліт в Україну.
ВАРТІСТЬ ТУРУ 61,693 UAH
 • USD: 1,630
 • EUR: 1,525

Вартість участі в груповому турі на 1 людину за умови проживання в двомісному номері

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Проживання в готелях на сніданках
 • Транспорт за програмою
 • Груповий трансфер з пляжного готелю в аеропорт
 • Російськомовний гід
 • Вхідні квитки до всіх об’єктів, згаданих в програмі

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 • Міжнародний авіапереліт Київ – Мехіко – Канкун – Київ
 • Страховий поліс
 • Обіди та вечері під час програми
 • Проживання в пляжному готелі після закінчення програми
 • Чайові гіду та водієві
 • Особисті витрати

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРІВ:

 • 17.06.2023, 08.07.2023, 29.07.2023, 19.08.2023, 09.09.2023, 30.09.2023, 27.10.2023, 17.11.2023, 01.12.2023, 22.12.2023, 03.01.2024

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Доплата за проживання в одномісному номері 11,733 UAH
  • USD: 310
  • EUR: 290
 • Дитина до 12 років 30,847 UAH
  • USD: 815
  • EUR: 762
 • Мінімальна група: 2 людини
 • Вартість туру може бути розрахована для будь-якої кількості людей на будь-які дати під запит

Вартість туру розраховується індивідуально під запит

Написати нам