Авторський екскурсійний тур до Перу та Еквадору з Києва – чудова можливість відвідати відразу 2 країни Латинської Америки. Мачу-Пікчу, Священна Долина Інків, озеро Тітікака, круїз Амазонкою та неймовірні Галапагоські острови – ось далеко не повний перелік визначних пам’яток нашої насиченої програми.
 
Груповий тур «Весь багатоликий Перу – Ікітос – Еквадор» призначений для широкого кола туристів, але особливо він сподобається любителям природи, а також шанувальникам активного відпочинку та шукачам пригод. Кожна з країн – самобутня та неповторна, але обидві можуть похвалитися унікальною природою та багатою історією. У Перу на вас чекають неймовірні ландшафти і найзагадковіші витвори стародавніх цивілізацій, а Еквадор вражає своїми знаменитими вулканами та тваринним світом найдавнішої екосистеми на землі.
Запропонований комбінований тур розрахований на 17 днів. За цей час ви побачите головні пам’ятки Ліми та Кіто, здійсните подорож поїздом до Мачу-Пікчі, познайомитесь із культурою та побутом корінних жителів Священної Долини Інків та островів озера Тітікака, здійсните круїз джунглями Амазонки та нічну прогулянку на каное озером, порибалите на пірань, поспостерігаєте за рожевими дельфінами, блакитноногими олушами, ігуанами і морськими левами, викупаєтеся поряд з галапагоськими пінгвінами, займетеся снорклінгом в місцях проживання морських черепах, відвідаєте дослідницьку станцію Чарльза Дарвіна.
Незважаючи на таку насиченість і складність, наш тур в Перу і Еквадор не вимагає особливої фізичної підготовки і цілком підійде для відпочинку з дітьми. Для тих, хто не впевнений, що подужає такий маршрут, програма може бути скорочена і закінчиться після відвідування Ікітоса. Вартість путівки у такому разі буде перерахована і ціна туру зменшиться (приблизну різницю можна побачити наприкінці опису програми).
Плануючи свій відпочинок у Перу та Еквадорі, важливо враховувати сезонність та особливості клімату кожної країни. Найсприятливішим часом для екскурсії в Мачу-Пікчу вважається період із квітня по листопад, у джунглі Амазонки не варто їхати з лютого по березень, Галапагоси ж гарні цілий рік, але найцікавіше сюди вирушити під час шлюбного періоду морських левів, птахів та ігуан – з травня до серпня. Наші фахівці допоможуть вам обрати найкращі дати для поїздки, запропонують найвигіднішу ціну на тур та всі необхідні сервіси.
 
Ключові моменти програми:
 

 • Ліма – столиця Перу, багатолике місто, що є одним із найбільших у Південній Америці. На кожному кроці туристів тут чекають контрасти: хмарочоси височіють поруч із стародавніми храмами, а розкішні барокові особняки є сусідами з катакомбами. З одного боку Ліма омивається водами моря, з іншого над нею височіють величні Анди. Незважаючи на неодноразові руйнівні землетруси, місто зуміло зберегти своє історичне минуле – палаци, церкви, вілли, за що його центр було включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. А численні музеї Ліми можуть похвалитися неймовірною кількістю цінностей та артефактів. А ще Ліму одноголосно визнали гастрономічною столицею Південної Америки. Заснована на іспанських, японських і китайських традиціях, проста, на перший погляд, перуанська кухня вражає як любителів вуличної їжі, так і досвідчених гурманів. Тому, вирушаючи в тур по Перу, відведіть кілька днів для дегустації таких унікальних страв як «куї» (запечена морська свинка), «антикучо» (шашлик із бичачого серця), «пачаманка» (тушковане в земляній ямі м’ясо з овочами), м’ясо лами та багато інших.

 

 • Куско – стародавня столиця інків, розташована у горах на висоті понад 3000 метрів. Його однаково можна назвати і «головним археологічним центром країни» і «найбільшою скарбницею латиноамериканського бароко». Два величезні пласти культури – інкський та колоніальний – сплелися тут воєдино, сформувавши автентичний стиль «местісо» та надавши місту неповторного колориту. Всі тури в Перу обов’язково включають відвідування Куско, адже в безпосередній близькості від нього знаходяться головні туристичні визначні пам’ятки країни – Мачу-Пікчу і Священна Долина Інків.

 

 • Мачу-Пікчу – стародавнє місто інків, заради якого туристи з усього світу купують путівки до Перу. Огорнута таємницею фортеця надійно захована в глибині Анд на висоті 2450 метрів над рівнем моря, що вберегло її від захоплення іспанськими конкістадорами. Століттями місцеве населення зберігало таємницю Мачу-Пікчу і лише на початку ХХ століття місто було виявлено, одразу ставши одним з Нових чудес світу. Археологам так і не вдалося встановити мету будівництва міста в 100 км від столиці Куско. Імовірно, це була резиденція правителя інків Пачакутека. А чому всі мешканці раптово покинули Мачу-Пікчу, досі залишається загадкою.

 

 • Священна Долина Інків розташована в долині річки Урубамба і є колискою зародження інкської цивілізації. Завдяки хорошому клімату та родючим ґрунтам, ця місцевість створювала чудові умови для розвитку сільського господарства та легко забезпечувала жителів необхідними продуктами. До наших днів збереглися численні землеробські тераси, що є яскравою пам’яткою долини. Крім того, тут чудово збереглися автентичні поселення, які досі зберігають традиції предків. Крім столиці Куско та знаменитого Мачу-Пікчу, інтерес для туристів представляють такі міста як Кенко, Писак, Ольянтайтамбо, Ракчі, Чинчеро. Програма нашого авторського туру в Перу передбачає екскурсію на цілий день до Священної Долини Інків, під час якої ви зможете відвідати найвизначніші пам’ятки.

 

 • Озеро Титікака, розташоване в Андах на кордоні Болівії та Перу на висоті понад 3800 метрів, вважається найвищою судноплавною водоймою у світі. Крім неймовірних пейзажів, Титікака відоме тим, що на його численних островах проживають корінні народи кечуа, урос та аймара. При цьому деякі з островів – штучного походження, а саме – зроблені з тростини і можуть дрейфувати озером. На перший погляд поверхня плавучих островів виглядає крихкою і тонкою, проте насправді її товщина досягає 13 метрів і дозволяє витримувати будь-які навантаження. Жителі Лос Урос роблять із тростини майже всі – будинки, човни, тканини для вітрил і одягу і навіть вживають її в їжу.

 

 • Ікітос – місто, розташоване в непрохідних джунглях Амазонки. Його унікальність полягає в тому, що воно не має сухопутного сполучення з іншими містами – дістатися туди можна лише літаком або на човні. Всі круїзи Амазонкою починаються з прибуття в Ікітос, де туристи сідають на швидкісні човни і відправляються в подорож річкою в один із лоджів. Як правило, такі тури включають відвідування плавучих міст, прогулянки джунглями, рибалку на піраній і спостереження за флорою та файною, зокрема за кайманами та унікальними рожевими дельфінами.

 

 • Кіто – столиця Еквадору, розташована за 20 кілометрів від екватора, в оточенні вулканів на висоті 2850 метрів над рівнем моря. Це друга у світі столиця, розташована настільки високо у горах. Як і багато міст Латинської Америки, для Кіто характерне змішання національних традицій та архітектурних стилів. Тут є і сучасні житлові та ділові райони, і колоніальний історичний центр, і небезпечні бідні квартали. Одна з найяскравіших рис міста – велика кількість квітів, адже країна славиться їх вирощуванням та продажем. Особливий колорит Кіто надає його місцезнаходження серед гірських вершин, що ефектно проглядаються з органічно вписаних у рельєф місцевості вулиць. Проте, для піших прогулянок це створює певні незручності – деякі вулиці такі круті, що підйом по них вимагає хорошої фізичної підготовки. Тому всі маршрути екскурсійних турів Кіто у нас продумані до дрібниць і не складуть праці для будь-якого туриста.

 

 • Галапагоські острови – мальовничий архіпелаг вулканічного походження за 1000 км від узбережжя Еквадору, основною пам’яткою якого є унікальна флора та фауна. Сюди їдуть спостерігати за черепахами, пінгвінами, ігуанами та різноманітністю пернатих, милуватися красою природних ландшафтів, займатися дайвінгом та розслаблятися на білих пляжах. 90% архіпелагу відведено під Національний парк, яким прокладено близько 60 туристичних маршрутів. Кожен острів має свій індивідуальний характер та пропонує туристам незабутні враження. Тури на Галапагоські острови можуть становити від 3 до 7 днів, або з проживанням на головному острові архіпелагу та щоденними виїзними екскурсіями, або у вигляді морського круїзу, під час якого передбачено проживання у каюті корабля.

Екскурсійний тур «Весь багатоликий Перу – Ікітос – Еквадор» не передбачає проживання в готелі на узбережжі, але, виходячи з ваших побажань, ми можемо додати пляжний відпочинок на будь-яку кількість ночей у прийнятному для вас бюджеті.
 

Дізнатися більше

Програма туру

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

День 1

Ліма

Ліма

Ліма

Ліма

День 1

 • Прибуття до Ліми.
 • Зустріч із представником приймаючої компанії. Трансфер до готелю.
 • Вільний час для відпочинку чи самостійної прогулянки містом.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 2

Ліма

Скульптура Поцілунок у Парку Закоханих

Колоніальна архітектура Ліми

Різнокольорові квартали Ліми

День 2

 • Сніданок у готелі.
 • Оглядовий тур Лімою на цілий день, під час якого ви побачите основні пам’ятки столиці: історичний центр, район Мірафлорес, Парк Закоханих, археологічний комплекс Уака Пукльяна, Музей Золота та інші.
 • Після закінчення програми – вечірнє відвідування знаменитого комплексу Лімських фонтанів, що входить до книги рекордів Гіннеса.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 3

Куско

Куско

Фортеця Саксайуаман

Старовинні будівлі в Куско

День 3

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту.
 • Переліт до Куско.
 • Прибуття, трансфер до готелю.
 • Вільний час для відпочинку та акліматизації.
 • Оглядовий автобусний тур містом з відвідуванням головних визначних пам’яток – храмів Тамбомачай та Кенко, фортець Пука-Пукара та Саксайуаман, музею Коріканча та Кафедрального Собору Куско.
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 4

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Лами в Мачу-Пікчу

День 4

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер на залізничний вокзал у супроводі гіда.
 • Переїзд до Мачу-Пікчу.
 • Тур загубленим містом інків Мачу-Пікчу.
 • Після завершення туру обід в Агуас-Кальєнтес.
 • Повернення до готелю в Куско.
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 5

Священна Долина Інків

Кола Морай

Ольантайтамбо

Лама

День 5

 • Сніданок у готелі.
 • Екскурсія з гідом у Священну Долину Інків. Зупинка у селищі Писак, де на знаменитому ринку можна купити національні сувеніри, срібні вироби, килими та кераміку.
 • Відвідування центру розведення лам.
 • Візит до Ольантайтамбо – археологічної пам’ятки стародавніх інків.
 • Національний обід у ресторані «Inka House».
 • Повернення до Куско. Вільний час для самостійного огляду міста.
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 6

Національне шоу біля церкви Сан-Педро

Інтер'єр церкви Сан Педро Андагуаілільяс

Храм Віракоча у Ракчі

Ринок на перевалі Ла Рая

День 6

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до автобусної станції. Переїзд до Пуно на туристичному автобусі.
 • По дорозі зупинка в селі Андагуаілільяс, огляд церкви Сан Педро, що отримала назву Сікстинської капели Південної Америки за дивовижний розпис та багатий інтер’єр.
 • Зупинка у поселенні Ракчі. Візит до археологічного комплексу стародавніх інків, присвячений богу Віракоча.
 • Обід у містечку Сікуані.
 • Після обіду по маршруту передбачено ще дві зупинки – на перевалі Ла Рая (4400 метрів над рівнем моря) та в Пукарі.
 • За додаткову плату переїзд з Куско до Пуно можливий на туристичному поїзді класу люкс «Тітікака трен». Це одна з найвисокогірніших залізничних ліній у світі. У поїзді є вагон-ресторан, вагон-бар і панорамний вагон, звідки туристи можуть милуватися зміною природних ландшафтів.
 • Прибуття в Пуно.
 • Ніч у готелі Hacienda 3* чи аналогічному.

День 7

Озеро Тітікака

Тростинний острів Лос Урос

Традиційний корабель племені Урос

Жінки в національному одязі на острові Такілі

День 7

 • Сніданок у готелі.
 • Тур по озеру Тітікака – найвисокогірнішому судноплавному прісному озеру у світі.
 • Відвідування плавучих островів Лос Урос.
 • Прогулянка озером на традиційному кораблі з тростини.
 • Відвідування острова Такіле, жителі якого відомі своїм ткацьким мистецтвом, включеним до списку усної та нематеріальної спадщини людства Юнеско.
 • Обід.
 • Повернення до Пуно.
 • Трансфер до аеропорту, переліт до Ліми.
 • Ніч у готелі Casa Andina 3* чи аналогічному.

День 8

Андський Канделябр Паракаса

Острови Бальєстас

Острови Бальєстас

Лінії Наска

День 8

 • Сніданок у готелі.
 • День самостійного огляду міста.
 • Додатково можна замовити тур Паракас – Наска. Під час прогулянки на швидкісному човні ви побачите гігантський малюнок-геогліф Андський Канделябр та острови Бальєстас. Після завершення екскурсії переїзд у пустелю для польоту над знаменитими Лініями Наска (обід входить до вартості).
 • Увечері пропонується вечеря у ресторані національної кухні з фольклорною програмою (за додаткову плату).
 • Ніч у готелі Casa Andina 3* чи аналогічному.

День 9

Амазонка

Плавуче місто Белен

Джунглі Амазонки

Захід сонця на Амазонці

День 9

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту. Переліт в Ікітос.
 • Зустріч в аеропорту з представником приймаючої компанії. Трансфер у порт. Переїзд у лодж на швидкісному човні.
 • По дорозі зупинка для огляду плавучого міста Белен.
 • Після прибуття в лодж – розміщення, прогулянка джунглями, спостереження за заходом сонця.
 • Вечеря з музикою у національному стилі.
 • Ніч у Cumaceba Amazon Lodge чи аналогічному.

День 10

Амазонка

Амазонка

Капібари на березі Амазонки

Рожевий дельфін в Амазонці

День 10

 • Сніданок у лоджі.
 • Тур на весь день по Амазонці (обід включений) – ранкова прогулянка по джунглях, що прокидаються, рибалка на піранню, візит у плем’я Бора, спостереження за рожевими дельфінами, екскурсія в зоо-господарство, де можна побачити тварин, що мешкають у джунглях.
 • Вечеря.
 • Нічна прогулянка на човні, спостереження за кайманами.
 • Ніч у Cumaceba Amazon Lodge чи аналогічному.

День 11

Амазонка

Риба пайче

Вікторія Амазонська

Амазонка

День 11

 • Сніданок у лоджі.
 • Трансфер до аеропорту, під час якого ви побачите знамениту Вікторію амазонську та відвідаєте розплідник однієї з найбільших прісноводних хижих риб у світі пайче.
 • Переліт до Ліми.
 • Зустріч в аеропорту, трансфер до готелю.
 • Ніч у готелі Casa Andina 3* або аналогічному.

День 12

Галапагоські острови

Дослідницька станція Чарльза Дарвіна

Ендемічна гігантська черепаха

Фрегат у бухті Пуерто-Айори

День 12

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту для міжнародного авіаперельоту в Кіто.
 • Прибуття в Еквадор, пересадка на рейс на Галапагоські острови.
 • Прибуття в аеропорт Бальтра.
 • Переправа моторним човном на острів Санта-Крус.
 • Трансфер до портового міста Пуерто-Айора. Заселення в готель.
 • Обід.
 • Екскурсія на дослідницьку станцію Чарльза Дарвіна, під час якої ви відвідаєте Музей історії та розвитку Галапагоських островів, дізнаєтесь про захист унікальної природної спадщини архіпелагу та побачите ендемічних гігантських черепах.
 • Вільний час для самостійної прогулянки портовим містом Пуерто-Айора.
 • Вечеря у ресторані готелю.
 • Ніч у готелі Ninfas 3* чи аналогічному.

День 13

Морські леви

Черепаха на Галапагосах

Морська ігуана

Галапагоський пінгвін

День 13

 • Сніданок у готелі.
 • Тур Галапагосами. Програму буде затверджено за тиждень до початку. У день заплановано відвідування одного з островів: Ісабела, Сеймур, Бартоломе, Пласа та Мис Карріон, Санта-Фе, Флореана, високогір’я острова Санта-Крус та пляж Тортуга Бей. За час туру ви познайомитеся з дивовижною флорою та фауною архіпелагу, побачите таких рідкісних тварин та птахів як галапагоські пінгвіни, морські леви, морські ігуани, фрегати, блакитноногі олуші та зелені морські черепахи. Щодня на вас чекає снорклінг у безпосередній близькості з морськими черепахами, мантами, морськими левами, ігуанами та іншими мешканцями прибережних вод. Обід запланований на борту яхти та входить до вартості туру.
 • Вечеря у ресторані готелю.
 • Ніч у готелі Ninfas 3* чи аналогічному.

День 14

Морський лев

Блакитноногі олуші

Галапагоська наземна ігуана

Морська черепаха

День 14

 • Сніданок у готелі.
 • Продовження туру Галапагосами.
 • Вечеря у ресторані готелю.
 • Ніч у готелі Ninfas 3* чи аналогічному.

День 15

Природа острова Санта-Крус

Лос Гемелос

Кратер Лос Гемелос

Вогняний мухоїд

День 15

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту. Дорогою відвідування Лос Гемелос – двох ідентичних кратерів-близнюків, походження яких досі не відоме. Усередині і навколо вирв сформувався унікальний мікросвіт, де виростають ендемічні рослини-паразити та гігантські папороті, а також зустрічаються такі рідкісні птахи, як вогняний мухоїд, жовта деревниця та галапагоський яструб.
 • Переліт до Кіто. Зустріч в аеропорту та трансфер до готелю.
 • Ніч у готелі Akros 4* чи аналогічному.

День 16

Пам'ятник Середина світу

Площа Незалежності у Кіто

Різнокольорові квартали Кіто

Вечірній Кіто

День 16

 • Сніданок у готелі.
 • Екскурсія до пам’ятника «Середина світу», де ви можете постояти однією ногою у Північній, а іншою – у Південній півкулі та прогулятися екватором.
 • Сіті-тур по Кіто з відвідуванням основних визначних пам’яток: Кафедрального собору, Президентського палацу, площі Незалежності, а також першої великої релігійної споруди в Південній Америці церкви Сан-Франсиско (1535 рік) та величної церкви Ла-Компанія (1605 рік).
 • Ніч у готелі Akros 4* чи аналогічному.

День 17

День 17

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту.
 • Виліт в Україну.
ВАРТІСТЬ ТУРУ 193,027 UAH
 • USD: 5,100
 • EUR: 4,744

Вартість участі в груповому турі на 1 особу за умови проживання в двомісному номері

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Внутрішні авіаперельоти Ліма – Куско, Арекіпа – Ліма, Ліма – Ікітос – Ліма
 • Проживання в готелях за програмою, сніданок включено
 • Харчування, зазначене у програмі
 • Транспорт за програмою, крім трансферу на Галапагоських островах аеропорт – порт
 • Залізничний квиток до Мачу-Пікчу
 • Російськомовний перекладач згідно з програмою Перу крім Ікітоса (Амазонка)
 • Російськомовний перекладач у Кіто
 • Екскурсії по програмі
 • Вхідні квитки до всіх об’єктів, згаданих у програмі, крім Національного парку Галапагос

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 • Авіаперельоти Київ – Ліма – Кіто – Київ та Ліма – Кіто – Галапагос – Кіто
 • Страховий поліс
 • Російськомовний перекладач в Ікітосі (Амазонка) – за бажанням, вартість послуг залежить від кількості туристів у групі
 • Російськомовний перекладач на Галапагоських островах – за бажанням, вартість послуг залежить від кількості туристів у групі
 • Переїзд поїздом Belmond Andean Explorer (за бажанням) – 11,355 UAH
  • USD: 300
  • EUR: 279
  з особи, обід включено до вартості
 • Вхідний квиток до Національного парку Галапагос – 3,785 UAH
  • USD: 100
  • EUR: 93
 • Трансфер на Галапагоських островах аеропорт – порт – 378 UAH
  • USD: 10
  • EUR: 9
 • Тур «Паракас – Наска» (за бажанням) – 22,709 UAH
  • USD: 600
  • EUR: 558
  з особи, обід включений
 • Вечеря в національному ресторані на День 11 (за бажанням) – 2,460 UAH
  • USD: 65
  • EUR: 60
  з особи, трансфер включений
 • Новорічний заїзд + 6,813 UAH
  • USD: 180
  • EUR: 167
  на особу, включає Новорічну вечерю та обслуговування
 • Оплата за перевантаження багажу
 • Харчування, не вказане у програмі
 • Напої
 • Чайові гіду та водієві
 • Особисті витрати

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРІВ:

 • 01.06.2023, 15.06.2023, 01.07.2023, 15.07.2023, 30.07.2023, 20.08.2023, 01.09.2023, 15.09.2023, 01.10.2023, 15.10.2023, 25.10.2023, 01.11.2023, 15.11.2023, 30.11.2023, 15.12.2023, 28.12.2023

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Доплата за проживання в одномісному номері 49,392 UAH
  • USD: 1,305
  • EUR: 1,214
 • Мінімальна група: 2 людини
 • Програма може бути скорочена: без відвідування Еквадору
 • Вартість туру може бути розрахована для будь-якої кількості людей на будь-які дати під запит
Написати нам