Груповий екскурсійний тур до Перу з України – чудова можливість купити путівку за оптимальною ціною, адже її вартість набагато нижча за індивідуальну програму. Кількість туристів у наших авторських турах, як правило, не перевищує 10 осіб, тому ваша подорож по Перу буде спокійною та комфортною.
 
Тур «Весь багатоликий Перу» призначений для широкої аудиторії, але насамперед він зацікавить шукачів пригод, любителів природи та шанувальників активного відпочинку. Адже основні пам’ятки цієї країни – повна загадок та містики історія в сукупності з неймовірною ландшафтною різноманітністю. Таємничі лінії Наска, храми та фортеці Куско, загублене місто інків Мачу-Пікчу, монастирі та собори Арекіпи незмінно викликають захоплення археологів та слідопитів. А можливість побувати на самому високогірному у світі озері Тітікака, поспостерігати за кондором, що ширяє, над найглибшою ущелиною Колка або пройтися стародавньою стежкою інків притягує шанувальників екотуризму.
Незважаючи на складність маршруту, ця путівка в Перу не вимагає спеціальної фізичної підготовки і доступна навіть для дітей. Однак, перш ніж купити тур до Перу, все ж таки слід враховувати, що щоденні переїзди та піші прогулянки можуть бути злегка стомлюючими для малюків. Для маленьких мандрівників ми рекомендуємо вибрати іншу програму з нашої колекції авторських турів, що включає захоплюючу поїздку в джунглі Амазонки та відпочинок в готелі на океані.
Плануючи свою відпустку до Перу важливо не прогаяти такий момент, як кліматичні особливості країни. Найкращим часом для екскурсії в Мачу-Пікчу та походів по горах вважається сухий сезон з квітня по листопад, для пляжного відпочинку, навпаки, рекомендується період із грудня по березень, коли максимально прогріваються прибережні води. Спеціалісти Atlas Tour LLC допоможуть вам визначитися з датами поїздки та вибором програми, а також запропонують найкращу ціну на тур та всі види супутніх послуг.
 

Ключові моменти програми:

 

 • Ліма – столиця Перу, густонаселений мегаполіс, якому якнайкраще підходить визначення «місто контрастів». Сучасні хмарочоси тут є сусідами з археологічними комплексами, архітектура в стилі бароко уживається з катакомбами, чудові парки оточує неймовірний трафік. Розташоване на межі пустелі, місто часто покрите туманами, але, коли вони розсіюються, вашим поглядам відкриваються дивовижні види на океан. Колись Ліма було столицею Нового Світу і називалася Місто Королів. У столиці збереглося багато історичних будівель, палаців, соборів, витончених особняків та вілл, тому центр Ліми внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. А ще Ліма вважається гастрономічною столицею Латинської Америки. Гурмани з усього світу прилітають до Перу, щоб насолодитися як стравами високої кухні, так і неймовірно смачною вуличною їжею.

 

 • Куско – місто, розташоване на висоті близько 3000 метрів, яке називають «археологічною столицею» і «скарбницею колоніального бароко». Воно було столицею імперії інків протягом 200 років. Однак, археологічні дослідження свідчать, що в цьому місці було поселення ще 3000 років тому. Коли іспанські конкістадори вперше побачили Куско, це було процвітаюче місто з багатими особняками місцевої знаті, чудовими храмами та розкішними площами. Облаштувавшись у Куско, вони почали будувати свої будинки на місці споруд інків. В результаті в місті сформувався унікальний архітектурний стиль «местісо», що поєднує елементи іспанських та андських культур. Сьогодні Куско – головний туристичний центр країни, який є обов’язковим об’єктом програм усіх екскурсійних турів по Перу. Звідси стартують основні маршрути – у Мачу-Пікчу, Священну Долину Інків, до Райдужних Гір та багато інших.

 

 • Мачу-Пікчу – мабуть, головна визначна пам’ятка, заради якої купують путівки до Перу. Ця стародавня цитадель інків настільки добре захована в Андах, що іспанські колонізатори її так і не виявили. Лише 1911 року загублене місто було відкрито і з того часу міцно зайняло місце у списку Нових чудес світу. Історія виникнення міста достовірно не відома. Передбачається, що це була резиденція Верховного Інки Пачакутека, яка після його смерті стала місцем навчання дітей із знатних сімей Куско. Однак є і простіша версія – місто служило оборонним пунктом родючих регіонів імперії. Чому колись процвітаюче місто було покинуте своїми жителями – досі залишається загадкою. Архітектура Мачу-Пікчу вражає уяву – будівлі збудовані без будь-яких скріплювальних матеріалів, при цьому каміння підігнано настільки щільно один до одного, що між ними не проходить навіть лезо ножа!

 

 • Титікака – найвище гірське судноплавне озеро у світі. Воно розташоване серед вершин Анд на висоті 3811 метрів над рівнем моря на кордоні Перу та Болівії. Легенди свідчать, що на дні озера знаходиться стародавнє місто інків. Дослідники неодноразово робили спроби знайти скарби інкської імперії. І в 2013 році вони таки були виявлені – понад 2000 артефактів було піднято на поверхню, в тому числі зі срібла та золота.
  У Титікаку впадає 25 річок, а на його берегах сформовані заповідні зони, де можна зустріти різних представників флори та фауни, в тому числі і ендеміків. На території озера налічується близько 40 островів, частина з яких населені народностями аймара, кечуа та урос. Останні примітні тим, що мешкають на штучно створених плавучих тростинних островах. Місцеві жителі займаються риболовлею і полюванням, ткацтвом, а також торгують всілякими сувенірами.

 

 • Каньйон Колка – один із найглибших у світі. Його глибина сягає 3400 метрів. Тут все сприяє активному відпочинку – рафтингу, скелелазінню, пішим і велосипедним прогулянкам. Також каньйон – ідеальне місце для любителів фотографії, адже види, що відкриваються, просто зачаровують. Однією з визначних пам’яток Колки є спостереження за ширяючими кондорами. Це найбільший хижий птах на землі з розмахом крил понад 3 метри. Для спостереження за кондорами у найвищій точці каньйону обладнано оглядовий майданчик Ла Крус дель Кондор.

 

 • Арекіпа – друге за величиною місто Перу, розташоване в долині на висоті 2335 метрів в оточенні вулканів. Воно знаходиться на лінії розлому земної кори, тому землетрус тут не рідкість. У 19 столітті віно було практично зруйновано, але, на щастя, майже повністю відновлено у первозданному вигляді. Арекіпу називають «білим містом», адже більшість його будівель збудовано з білого вулканічного каменю. Місто цікаве насамперед знаменитим монастирем Санта-Каталіна, а також численними соборами, особняками палацового типу та парками. Крім того, Арекіпа – рай для гурманів. Тут найбільша кількість ресторанів на душу населення, а перуанська кухня представлена у всьому своєму різноманітті.

 

 • Наска – пустеля за 450 км від столиці Перу. Вже в I-VI століттях нашої ери тут мешкала давня цивілізація. Місцеве населення займалося полюванням та землеробством, вело торгівлю та війни. Одним із свідчень високого розвитку їхнього суспільства є так звані Лінії Наска – величезні геогліфи, помітити які можна лише з повітря. Важко з точністю визначити їхнє призначення, але одна з версій говорить про те, що це гігантська книга про астрономію. Малюнки розкинулися на території площею 500 кв.км і є зображеннями птахів, тварин, рослин і геометричних фігур, деякі з яких видно навіть з космосу. Щоб туристи могли помилуватись Лініями Наска, туроператори організовують спеціальні тури на невеликих літаках. Також побачити геогліфи можна, піднявшись на оглядовий майданчик Ель Мірадор.

 
У програмі екскурсійного туру «Весь багатолиий Перу» не передбачено відпочинок на узбережжі Тихого океану, проте за бажанням ми можемо додати пляжний готель на ваш вибір.
 

Дізнатися більше

Програма туру

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

День 1

Ліма

Ліма

Ліма

Ліма

День 1

 • Прибуття до Ліми.
 • Зустріч в аеропорту.
 • Трансфер в готель Britania 3* або аналогічний.
 • Вільний час для огляду міста.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 2

Скульптура Поцілунок у Парку Кохання

Собор Сан-Франциско

Президентський Палац у Лімі

Парк Фонтанів у Лімі

День 2

 • Сніданок у готелі.
 • Зустріч із гідом у лобі готелю.
 • Оглядова екскурсія Лімою з оглядом основних визначних пам’яток: Парку Кохання та Оливкового Парку, археологічного комплексу Уака Пукльяна, Центральної Площі, Президентського Палацу, собору Сан-Франциско, Музею Золота та інших.
 • Увечері програмою заплановано Водяний Магічний Тур – відвідування найбільшого у світі комплексу кібернетичних фонтанів, що входить до книги рекордів Гіннеса.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 3

Куско

Фортеця Саксайуаман

Храм Тамбомачай

Кафедральний Собор Куско

День 3

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер до аеропорту. Переліт до Куско.
 • Зустріч з представником приймаючої компанії в аеропорту Куско, трансфер до готелю Sueno del Inca 3* або аналогічного.
 • Відпочинок, акліматизація.
 • Оглядова екскурсія містом з оглядом головних визначних пам’яток: фортець Саксайуаман та Пука-Пукара, храмів Кенко та Тамбомачай, музею Коріканча та Кафедрального Собору Куско. За бажанням – відвідування Кафедрального Собору Куско (25 USD).
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 4

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу

День 4

 • Сніданок у готелі.
 • Зустріч з гідом у лобі готелю.
 • Трансфер на залізничну станцію. Переїзд поїздом до Гарячих Джерел.
 • Екскурсія до загубленого міста інків Мачу-Пікчу.
 • Після закінчення екскурсії – спуск в Агуас-Кальентес, найближчий населений пункт до Мачу-Пікчу. Обід у ресторані “El MaPi”.
 • Повернення до Куско.
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 5

Священна Долина Інків

Ринок у селищі Пісак

Лами в зооцентрі Ауанаканча

Ольантайтамбо

День 5

 • Сніданок у готелі.
 • Тур на цілий день у Священну Долину Інків. Під час туру ви відвідаєте знаменитий ринок у селищі Пісак, де зможете придбати національні сувеніри, кераміку, срібні вироби та килими. Далі у програмі візит до центру розведення лам та огляд археологічної пам’ятки культури інків Ольантайтамбо.
 • Обід у ресторані національної кухні «Inka House».
 • Повернення до готелю. Вільний час, відпочинок.
 • Ніч у готелі Sueno del Inca 3* чи аналогічному.

День 6

Церква Сан Педро Андагуаілільяс

Церква Сан Педро Андагуаілільяс

Храм Віракоча у Ракчі

Ринок на перевалі Ла Рая

День 6

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер на автовокзал. Переїзд туристичним автобусом в Пуно.
 • У програмі маршруту заплановані зупинки для огляду церкви Сан Педро Андагуаілільяс, названою Сикстинською капелою Південної Америки за свій розкішний інтер’єр, і храму стародавніх інків у поселенні Ракчі, присвяченого богу-творцю Віракоча.
 • Обід у Сікуані.
 • Продовження переїзду до Пуно. Зупинки на перевалі Ла Рая (4400 метрів над рівнем моря) та в Музеї Літіко в Пукарі.
 • За додаткову плату можливий переїзд на унікальному туристичному поїзді класу люкс Belmond Andean Explorer, що курсує однією з найвищих залізничних ліній у світі Куско – Арекіпа.
 • Ніч у готелі Hacienda 3* чи аналогічному.

День 7

Озеро Тітікака

Тростинні острови Лос Урос

Тростинний човен на озері Тітікака

Мешканець острова Такуїлє

День 7

 • Сніданок у готелі.
 • Трансфер у порт. Екскурсія найвисокогірнішим судноплавним озером у світі Тітікака. Ви відвідаєте плавучі тростинні острови племені Урос, здійсніть прогулянку на кораблі з тростини і познайомитеся зі старовинними традиціями ткацтва на острові Такілє.
 • Обід на острові Такілє.
 • Повернення до Пуно.
 • Ніч у готелі Hacienda 3* чи аналогічному.

День 8

Вид з оглядового майданчика 3 вулканів

Вікунья

Скельні утворення у заповіднику Салінас

Готель Colca Llaqta

День 8

 • Сніданок у готелі.
 • Ранній виїзд на туристичному автобусі у напрямку Колкінського Каньйону – найглибшого у світі. По дорозі зупинки на озері Лагунільяс та на оглядовому майданчику Трьох Вулканів. Дорога проходить через заповідник Салінас, де мешкають граціозні вікунії.
 • Прибуття у готель, відпочинок. За бажанням – відвідування термальних джерел.
 • Ніч у готелі Colca Llaqta 3* чи аналогічному.

День 9

Оглядовий майданчик Ла Крус Дель Кондор

Кондор у Каньйоні Колка

Хлопчик у селищі Янке

Церква у селищі Мака

День 9

 • Сніданок у готелі.
 • Відвідування оглядового майданчика Ла Крус Дель Кондор, з якого можна спостерігати ширяючих кондорів – найбільших хижих птахів у світі.
 • Відвідування колоритних селищ Мака та Янке, а також ще двох оглядових майданчиків – Антуїльке та Чокетико.
 • Прибуття в Арекіпу.
 • Ніч у готелі Santa Rosa 3* чи аналогічному.

День 10

Арекіпа

Арекіпа

Монастир Санта-Каталіна в Арекіпі

Арекіпа

День 10

 • Сніданок у готелі.
 • Оглядова екскурсія містом з оглядом основних визначних пам’яток: площі Зброї, Кафедрального Собору, монастиря Санта-Каталіна та оглядового майданчика Янауара, звідки відкривається чудовий краєвид на місто та оточуючі його вулкани.
 • Трансфер до аеропорту. Переліт до Ліми.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 11

Андський Канделябр Паракаса

Острови Бальєстас

Морські леви на островах Бальєстас

Лінії Наска

День 11

 • Сніданок у готелі.
 • Вільний день у Лімі.
 • Опційно (за додаткову плату) пропонується тур «Паракас – Наска». Під час туру ви побачите знаменитий Андський Канделябр, відвідаєте острови Бальєстас і здійсните політ над Лініями Наска (обід включено).
 • Опційно (за додаткову плату) пропонується вечеря у ресторані національної кухні (шведський стіл) з фольклорною програмою.
 • Ніч у готелі Britania 3* чи аналогічному.

День 12

День 12

 • Сніданок у готелі.
 • Вільний час.
 • Трансфер до аеропорту. Дорогою пропонується відвідати знаменитий Музей Ларко Еррери, де представлено понад 45 000 експонатів доколумбової епохи (за додаткову плату).
 • Виліт до України.
ВАРТІСТЬ ТУРУ 94,054 UAH
 • USD: 2,485
 • EUR: 2,473

Вартість участі в груповому турі на 1 особу за умови проживання в двомісному номері

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • Внутрішні авіаперельоти Ліма – Куско та Арекіпа – Ліма
 • Проживання в готелях за програмою, сніданок включено
 • Харчування, зазначене у програмі
 • Транспорт за програмою
 • Залізничний квиток до Мачу-Пікчу
 • Російськомовний перекладач-гід
 • Екскурсії по програмі
 • Вхідні квитки до всіх об’єктів, згаданих в програмі

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 • Міжнародний авіапереліт Київ – Ліма – Київ
 • Страховий поліс
 • Переїзд поїздом Belmond Andean Explorer (за бажанням) – 11,355 UAH
  • USD: 300
  • EUR: 299
  з особи, обід включено до вартості
 • Тур «Паракас – Наска» (за бажанням) – 22,709 UAH
  • USD: 600
  • EUR: 597
  з особи, обід включений
 • Вечеря в національному ресторані на День 11 (за бажанням) – 2,460 UAH
  • USD: 65
  • EUR: 65
  з особи, трансфер включений
 • Відвідування Музею Ларко Еррери (за бажанням) – 2,271 UAH
  • USD: 60
  • EUR: 60
  з особи
 • Новорічний заїзд + 6,813 UAH
  • USD: 180
  • EUR: 179
  на особу, включає Новорічну вечерю та обслуговування
 • Оплата за перевантаження багажу
 • Харчування, не вказане у програмі
 • Напої
 • Чайові гіду та водієві
 • Особисті витрати

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТУРІВ:

 • 15.09.2022, 01.10.2022, 20.10.2022, 01.11.2022, 15.11.2022, 01.12.2022, 15.12.2022, 28.12.2022

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

 • Доплата за проживання в одномісному номері 27,819 UAH
  • USD: 735
  • EUR: 731
 • Мінімальна група: 2 людини
 • Програма може бути доповнена: Ікітос (+3 дні), Трухільо (+2 дні), Пляжі Тумбеса (+4 дні), Еквадор та Галапагоси (+5 днів), Острів Пасхи (+4 дні)
 • Вартість туру може бути розрахована для будь-якої кількості людей на будь-які дати під запит
Написати нам